Entegrasyon

Lidio API ile iş akışlarınıza uygun servisleri kolayca entegre edin. Kendi checkout arayüzünüzden ya da web/app tüm kanallarınıza kolayca eklenebilen güvenli ve mobil uyumlu Lidio hosted sayfaları ile hemen ödeme almaya başlayın.

Genel bakış

"Ödemeleri özgürleştirme" mottosu ile Türkiye'nin en büyük dijital ödeme plaltformu olarak hizmet veren Lidio, geniş API servis seçenekleri ile ihtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen her konuda sizlere çözüm sunar. En basit ödeme kurgularından, en ileri seviye entegre akışlara kadar her teknik sofistikasyon seviyesi için Lidio'da firmanıza uygun ödeme çözümleri bulabilirsiniz.

Lidio API, esnek yapısı ve geniş servis seçenekleri ile iş modelinize en uygun pürüzsüz ödeme akışlarını oluşturmanıza imkan verir. Lidio API ile erişebileceğiniz Ödeme Alma Kanallarına, Ödeme Sonrası İşlemlere, Ödeme Enstrümanlarına, Pazaryeri - LidioPass - Sahtecilik Önleme - Parçalı Ödeme gibi Özel Ürünlere, Notifikasyon yapılarına ve belirli süreçlere özel Ön Tanımlı İşyeri Servislerine dair detaylara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Lidio API Explorer

Lidio API referans dokümanından tüm servisleri, request ve response yapıları ile parametreleri detaylı inceleyebilir, endpoint bilgilerine ulaşabilirsiniz.